Straf PR!
Het indoorseizoen loopt op zijn einde, de temperaturen beginnen te stijgen en de zon krijgt steeds meer kracht… Iets zegt ons dat de lente in aantocht is! š Tijd dus om de werpschoenen aan te trekken en de discus (hopelijk heel ver) te laten vliegen, moet Silke De Lathauwer gedacht hebben.
Hoewel het in deze periode nog flink koud kan zijn, waren de weergoden de outdoormeeting in Sint-Niklaas vandaag goed gezind. Dat zorgde ervoor dat Silke met veel enthousiasme aan de start verscheen.
Hoewel het outdoorseizoen nog moet beginnen en Silke nog niet vaak buiten heeft kunnen werpen, presteerde ze vandaag fantastisch. De vele technische worpen in het net, haar doorzettingsvermogen en het consequent afwerken van powertrainingen⦠al deze factoren droegen bij aan een indrukwekkend persoonlijk record. Ze wierp maar liefst 3 meter verder dan ooit tevoren en bracht haar nieuwe bestwaarde op 42m08. Een prachtige beloning voor haar inzet en doorzettingsvermogen en tevens de A-limiet voor het VS-TopTEAM. Laat de zomer maar komen!
.

