Atleten

CAD 1

Ella Prengels – techniek kogel & discus
Yenthe Vereecken – techniek kogel & discus

Fons De Moor – techniek kogel & discus

.

CAD 2

Loes De Meyer – techniek kogel & discus

Stef Wageman – techniek kogel & discus (meerkamp)
Lukas Lanckman – techniek kogel & discus

.

SCH 1

Inge Eeckhout – techniek kogel & discus
Silke De Lathauwer – techniek kogel, discus & power
Anke Sirjacobs – techniek kogel (meerkamp)

.

SCH 2

Antje De Schryver – techniek kogel
Emma De Landsheere – alg. conditie & techniek kogel

.

JUN 1

Wout Van Hoof – techniek kogel & discus (meerkamp)
Cédric Broeckaert – techniek kogel, discus & power

.

JUN 2

Sarah Eeckhout – techniek kogel, discus & power
Febe Vandewalle (ASVO) – techniek kogel & discus

Andreas De Lathauwer – techniek kogel, discus & power

.

BEL

Nina Denolf – techniek kogel (meerkamp)
Myrthe Van der Borght – techniek kogel, discus & power
Annelien Beelaert – techniek kogel & discus

Levi Denolf – techniek kogel & discus
Arnaud De Cremer (ASVO) – techniek kogel, discus & power
Leander Casteels – techniek kogel, discus & power

.

SEN

Phebe Vanderstraeten – techniek kogel, discus & power
Lara Nuttelmann – techniek kogel, discus & power
Lien Rubbrecht – techniek kogel (meerkamp)

.

MAS

Sofie Vervaeke (W45 – ASVO) – techniek kogel & discus

Sam De Meyer (M40) – techniek kogel & discus

.

Ex-FEThrowers met profielpagina:

Hanne Maudens – techniek kogel  (meerkamp)
Hervé De Cremer (ASVO) – techniek kogel & discus (meerkamp)
Saar Van Hoof – techniek kogel (meerkamp)
Lode Lucas (ASVO) – techniek kogel & discus
Caro Van den Abbeele – algemene kracht & rompstabilisatie
Anouska Hellebuyck (DEIN) – techniek kogel, discus & power
Sven Vereecken – techniek kogel & discus
Thalia Deleener – techniek kogel
Pieter Vandenborne –  techniek kogel & discus (meerkamp)
Thibo de Windt – techniek kogel & discus
Frederik Eeckhout – techniek discus & power
Ruben Heirman  – techniek kogel & discus
Gerald Nys  – techniek kogel & discus
Yannick Van de Perre  – techniek kogel & discus