Atleten

Seizoen 2022 – 2023

CAD 1

Lowie De Meyertechniek kogel & discus

.

CAD 2

Ella Prengelstechniek kogel & discus
Yenthe Vereeckentechniek kogel & discus

Fons De Moortechniek kogel & discus
Bert De Schryver – techniek kogel & discus

.

SCH 1

Loes De Meyer – techniek kogel & discus

Lukas Lanckman – techniek kogel & discus

.

SCH 2

Inge Eeckhout – techniek kogel & discus
Silke De Lathauwer – techniek kogel, discus & power

Robbe Van Hoorde – techniek kogel, discus & power

.

JUN 1

Emma De Landsheere – alg. conditie, techniek kogel & discus

.

JUN 2

Cédric Broeckaert – techniek kogel, discus & power

.

BEL

Sarah Eeckhout – techniek kogel & discus
Nina Denolf – techniek kogel (meerkamp)

Andreas De Lathauwer – techniek kogel, discus & power
Levi Denolf – techniek kogel & discus
Arnaud De Cremer (ASVO) – techniek kogel, discus & power
Leander Casteels – techniek kogel, discus & power

.

SEN

Annelien Beelaert – techniek kogel & discus
Phebe Vanderstraeten – techniek kogel & discus
Lien Rubbrecht – techniek kogel
Hanne Maudens – techniek kogel (meerkamp)

.

MAS

Frederik Eeckhout (M35) – techniek discus
Sam De Meyer (M40) – techniek kogel & discus

.

Ex-FEThrowers met profielpagina:

Lara Nuttelmann – techniek kogel & discus
Myrthe Van der Borght – techniek kogel, discus & power
Febe Vandewalle (ASVO) – techniek kogel & discus
Wout Van Hoof – techniek kogel & discus (meerkamp)
Hervé De Cremer (ASVO) – techniek kogel & discus (meerkamp)
Saar Van Hoof – techniek kogel (meerkamp)
Lode Lucas (ASVO) – techniek kogel & discus
Caro Van den Abbeele – algemene kracht & rompstabilisatie
Anouska Hellebuyck (DEIN) – techniek kogel, discus & power
Sven Vereecken – techniek kogel & discus
Thalia Deleener – techniek kogel
Pieter Vandenborne –  techniek kogel & discus (meerkamp)
Thibo de Windt – techniek kogel & discus
Frederik Eeckhout – techniek discus & power
Ruben Heirman  – techniek kogel & discus
Gerald Nys  – techniek kogel & discus
Yannick Van de Perre  – techniek kogel & discus

.