Ranglijsten FEThrowers kogel outdoor

Vanaf 2009 tot nu.

Kogel CAD meisjes outdoor 3kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Van der Borght Myrthe
Vandewalle Febe (ASVO)
De Meyer Loes
Vanderstraeten Phebe
Maudens Hanne
De Lathauwer Silke
Beelaert Annelien
Van Lancker Jana
Sirjacobs Anke
Eeckhout Inge
Cools Joke
Maudens Lore
Van Lancker Kelly
Rubbrecht Lien
Vereecken Yenthe
14m88 (CR)
11m23
10m90
10m71
10m48
10m47
10m46
9m98
9m94
9m88
9m69
9m60
9m56
8m76
6m45
18/05/2016
01/09/2018
23/08/2022
07/05/2014
29/09/2012
16/10/2021
02/05/2015
05/07/2011
01/07/2021
24/06/2021
16/05/2012
26/09/2009
07/07/2009
04/08/2012
28/08/2022
Oordegem
Deinze
Oordegem
Oordegem
Deinze
Eeklo
Deinze
Oudenaarde
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oudenaarde
Dilbeek
Oudenaarde

.

Kogel CAD jongens outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Mory Niel
Capiau Tobias
Broeckaert Cédric
Stockman Bram
Nys Gerald
Vereecken Sven
De Lathauwer Andreas
De Cremer Hervé (ASVO)
Stalpaert Arno
Timbremont Pieter Jan
Van Den Bossche Freek
Lanckman Lukas
Van Caelenberghe Kristof
D’hondt Elias
Wageman Stef
De Moor Fons
15m94 (CR)
15m16
14m25
13m72
13m55
13m05
12m99
12m96
12m94
12m75
12m17
12m00
11m96
11m00
9m61
8m19
27/09/2014
25/08/2012
19/10/2019
17/09/2011
28/06/2009
01/09/2013
23/08/2018
19/09/2019
06/08/2013
25/09/2010
29/09/2012
04/09/2022
18/08/2011
13/07/2013
24/06/2021
28/06/2022
Sint Niklaas
Verviers
Sint-Niklaas
Stekene
Lier
Moeskroen
Oordegem
Sint-Niklaas
Oordegem
Oordegem
Deinze
Eeklo
Merksem
Oordegem
Oordegem
Oordegem

.

Kogel SCH meisjes oudoor 3kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Van der Borght Myrthe
De Landsheere Emma
Beelaert Annelien
Eeckhout Inge
Vanderstraeten Phebe
Maudens Hanne
Vandewalle Febe (ASVO)
Denolf Nina
De Schryver Antje
De Lathauwer Silke
Rubbrecht Lien
Sirjacobs Anke
Van den Abbeele Caro
Verbraekel Alisa
Eeckhout Sarah
Van Lancker Jana
16m19 (BR)
13m42
11m66
11m51
11m51
11m33
11m26
11m01
10m55
10m45
10m24
10m18
9m51
9m41
9m06
8m95
07/07/2017
23/08/2022
09/07/2017
28/06/2022
30/04/2016
02/08/2014
07/06/2019
22/08/2019
28/06/2022
05/03/2022
27/09/2014
28/06/2022
17/05/2017
26/04/2015
23/08/2020
16/05/2012
Györ (HUN)
Oordegem
Lokeren
Oordegem
Oordegem
Dilbeek
Oudenaarde
Oordegem
Oordegem
Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Oordegem
Oordegem
Beveren
Lokeren
Oordegem

.

Kogel SCH meisjes outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
Van der Borght Myrthe
Van Hauwermeiren Nele
Maudens Lore
Praet Liesbet
13m23 (CR)
12m07
9m12
8m45
02/06/2018
05/09/2009
24/04/2011
25/04/2010
Oordegem
Nijvel
Lebbeke
Beveren

.

Kogel SCH jongens outdoor 5kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Broeckaert Cédric
De Lathauwer Andreas
De Cremer Arnaud (ASVO)
Nys Gerald
Stockman Bram
Van Den Bussche Nick
Van Caelenberghe Kristof
Heirman Ruben
Van Hoorde Robbe
Vereecken Sven
D’hondt Elias
Casteels Leander
Van Hauwermeiren Kevin
Van De Perre Yannick
Vandenborne Pieter
17m93 (CR)
16m82
15m68 (CR)
15m34
13m32
12m57
12m35
12m33
12m28
12m08
12m07
11m98
10m94
10m80
10m76
25/09/2021
08/08/2020
15/09/2019
03/09/2011
27/06/2013
26/09/2009
06/08/2013
16/05/2012
21/05/2022
03/05/2015
25/04/2015
12/08/2018
17/04/2009
08/05/2016
23/09/2017
Wervik
Sint-Niklaas
Moeskroen
Moeskroen
Ninove
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Aalst
Lokeren
Lebbeke
Aalst
Oordegem
Lier
Deinze

.

Kogel JUN vrouwen outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Van der Borght Myrthe
Van Hauwermeiren Nele
Maudens Hanne
Denolf Nina
Beelaert Annelien
Vanderstraeten Phebe
Eeckhout Evelien
Rubbrecht Lien
Maudens Lore
Nys Inge
Eeckhout Sarah
14m49 (CR)
12m59
11m90
10m96
10m38
10m24
10m12
10m03
8m59
8m07
6m89
23/08/2020
12/09/2010
11/09/2016
29/05/2021
22/04/2019
09/07/2107
11/07/2009
24/09/2016
29/04/2012
26/09/2009
28/06/2022
Lokeren
Nijvel
Nijvel
F-l-Anvaing
Ninove
Lokeren
Lokeren
Deinze
Ninove
Oordegem
Oordegem

.

Kogel JUN mannen outdoor 6kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
De Lathauwer Andreas
Broeckaert Cédric
Broeckaert Cédric (SCH)
Nys Gerald
De Cremer Arnaud (ASVO)
Casteels Leander
Heirman Ruben
Vereecken Sven
D’hondt Elias
Lucas Lode (ASVO)
Van Caelenberghe Kristof
Van Hauwermeiren Kevin
Stockman Bram
18m67 (BR)
16m43
14m91 (CR)
14m79
14m72
13m63
12m60
11m90
11m58
11m45
10m92
10m91
9m87
19/06/2022
28/06/2022
30/06/2021
23/08/2012
10/10/2021
04/10/2020
22/08/2015
09/07/2017
23/09/2017
20/05/2018
13/09/2015
03/09/2011
26/04/2014
Sint-Niklaas
Oordegem
Beveren
Oordegem
Ninove
Lier
Lebbeke
Lokeren
Deinze
Torhout
Brugge
Beveren
Gentbrugge

.

Kogel JUN mannen outdoor 7,260kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
De Lathauwer Andreas
Vereecken Sven
16m57
10m29
23/08/2022
01/05/2017
Oordegem
Oordegem

.

Kogel BEL vrouwen outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
Maudens Hanne
Denolf Nina
Rubbrecht Lien
Eeckhout Evelien
Vanderstraeten Phebe
Nys Inge
Deleener Thalia
Maudens Lore
13m82
11m45
10m52
10m07
9m76
9m65
8m86
8m49
01/06/2019
30/04/2022
01/05/2019
12/09/2010
05/09/2020
20/10/2012
23/04/2017
29/06/2014
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Nijvel
Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Lebbeke
Aalst

.

Kogel BEL mannen outdoor 7,260kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
Droessaert Stijn
Casteels Leander
De Cremer Arnaud (ASVO)
Nys Gerald
Heirman Ruben
Everaert Dieter
Vereecken Sven
Bollaert Bram
14m77
14m13
14m10
12m93
11m35
10m88
10m48
9m46
13/09/2009
23/04/2022
08/05/2022
30/04/2016
11/09/2016
04/05/2010
01/05/2019
11/05/2014
Kessel-Lo
Beveren
Sint-Niklaas
Oordegem
Nijvel
Oordegem
Oordegem
Sint-Niklaas

.

Kogel SEN vrouwen outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Maudens Hanne
Hellebuyck Anouska (DEIN)
Rubbrecht Lien
Denolf Nina
Eeckhout Evelien
Nys Inge
Vanderstraeten Phebe
Deleener Thalia
Maudens Lore
13m82
13m25
11m83
11m45
10m07
9m65
9m76
8m86
8m49
01/06/2019
18/05/2019
04/06/2022
30/04/2022
12/09/2010
20/10/2012
05/09/2020
23/04/2017
29/06/2014
Oordegem
Gentbrugge
Oordegem
Oordegem
Nijvel
Sint Niklaas
Sint Niklaas
Lebbeke
Aalst

.

Kogel SEN mannen outdoor 7,260kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Eeckhout Filip
Droessaert Stijn
Eeckhout Frederik
Casteels Leander
De Cremer Arnaud (ASVO)
Nys Gerald
D’hoker Koen
Heirman Ruben
Everaert Dieter
Vereecken Sven
Bollaert Bram
16m35
14m77
14m70
14m13
14m10 (CR)
12m93
11m96
11m35
10m88
10m48
10m24
18/07/2010
13/09/2009
01/08/2009
23/04/2022
08/05/2022
30/04/2016
03/08/2012
11/09/2016
04/05/2010
01/05/2019
23/09/2017
Brussel
Kessel-Lo
Oordegem
Beveren
Sint-Niklaas
Oordegem
Oordegem
Nijvel
Oordegem
Oordegem
Deinze

.

Kogel MAS vrouwen outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
De Keukeleire Ellen (W35)
Vervaeke Sofie (ASVO – M40)
Perreman Deborah (W35)
Bonnaerens Leatitia (W35)
Goossens Vera (W45)
Van Audenhove Veronique (W50)
9m06
7m64
6m86
6m68
6m68
6m57
10/06/2018
07/08/2018
28/05/2022
22/09/2019
05/06/2016
03/06/2012
Herentals
Oudenaarde
Lokeren
Sint-Niklaas
Maldegem
Gent

.

Kogel MAS mannen outdoor 7,260kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
Eeckhout Filip (M35)
Eeckhout Filip (M40)
Lucas Steven (ASVO – M45)
Uyttenhove Davy (M35)
De Meyer Sam (M40)
Lucas Steven (ASVO – M50)
15m61 (CR)
15m25
11m32
11m29
11m00
10m39 (CR)
08/06/2014
15/06/2020
17/06/2018
17/06/2018
24/06/2021
23/08/2020
Lanaken
Sint-Niklaas
Ninove
Ninove
Oordegem
Lokeren

.

Kogel MAS mannen outdoor 6kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1Lucas Steven (ASVO – M50)11m40 (CR)26/08/2020Oudenaarde

.

Kogel AC vrouwen outdoor 4kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Van der Borght Myrthe (JUN)
Maudens Hanne
Hellebuyck Anouska (DEIN)
Van Hauwermeiren Nele (JUN)
Rubbrecht Lien
Denolf Nina
Beelaert Annelien (JUN)
Vanderstraeten Phebe (JUN)
Eeckhout Evelien (JUN)
Nys Inge
Maudens Lore (JUN)
14m49
13m82
13m25
12m59
11m83
11m45
10m38
10m24
10m12
9m65
9m12
23/08/2020
01/06/2019
18/05/2019
12/09/2010
04/06/2022
30/04/2022
22/04/2019
09/07/2017
11/07/2009
20/10/2012
24/04/2011
Lokeren
Oordegem
Gentbrugge
Nijvel
Oordegem
Oordegem
Ninove
Lokeren
Lokeren
Sint Niklaas
Lebbeke

.

Kogel AC mannen outdoor 7,260kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
De Lathauwer Andreas (JUN)
Eeckhout Filip
Droessaert Stijn
Eeckhout Frederik
Casteels Leander
De Cremer Arnaud (ASVO)
Nys Gerald
D’hoker Koen
Heirman Ruben
Lucas Steven (ASVO – M45)
Uyttenhove Davy (M35)
Everaert Dieter
Vereecken Sven
16m57
16m35
14m77
14m70
14m13
14m10 (CR)
12m93
11m96
11m35
11m32
11m29
10m88
10m49
23/08/2022
18/07/2010
13/09/2009
01/08/2009
23/04/2022
08/05/2022
30/04/2016
03/08/2012
11/09/2016
17/06/2018
17/06/2018
04/05/2010
01/05/2019
Oordegem
Brussel
Kessel-Lo
Oordegem
Beveren
Sint-Niklaas
Oordegem
Oordegem
Nijvel
Ninove
Ninove
Oordegem
Oordegem

.