Ranglijsten FEThrowers kogel outdoor

Vanaf 2009 tot nu.

Kogel CAD meisjes outdoor 3kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe14m88 (CR)18/05/2016Oordegem
2Vandewalle Febe (ASVO)11m2301/09/2018Deinze
3De Meyer Loes10m9023/08/2022Oordegem
4Vanderstraeten Phebe10m7107/05/2014Oordegem
5Maudens Hanne10m4829/09/2012Deinze
6De Lathauwer Silke10m4716/10/2021Eeklo
7Beelaert Annelien10m4602/05/2015Deinze
8Van Lancker Jana9m9805/07/2011Oudenaarde
9Sirjacobs Anke9m9401/07/2021Oordegem
10Eeckhout Inge9m8824/06/2021Oordegem
11Cools Joke9m6916/05/2012Oordegem
12Maudens Lore9m6026/09/2009Oordegem
13Van Lancker Kelly9m5607/07/2009Oudenaarde
14Rubbrecht Lien8m7604/08/2012Dilbeek
15Vereecken Yenthe6m4528/08/2022Oudenaarde

.

Kogel CAD jongens outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Mory Niel15m94 (CR)27/09/2014Sint Niklaas
2Capiau Tobias15m1625/08/2012Verviers
3Broeckaert Cédric14m2519/10/2019Sint-Niklaas
4Stockman Bram13m7217/09/2011Stekene
5Nys Gerald13m5528/06/2009Lier
6Vereecken Sven13m0501/09/2013Moeskroen
7De Lathauwer Andreas12m9923/08/2018Oordegem
8De Cremer Hervé (ASVO)12m9619/09/2019Sint-Niklaas
9Stalpaert Arno12m9406/08/2013Oordegem
10Timbremont Pieter Jan12m7525/09/2010Oordegem
11Lanckman Lukas12m2722/10/2022Sint-Niklaas
12Van Den Bossche Freek12m1729/09/2012Deinze
13Van Caelenberghe Kristof11m9618/08/2011Merksem
14D’hondt Elias11m0013/07/2013Oordegem
15Wageman Stef9m6124/06/2021Oordegem
16De Moor Fons8m6615/10/2022Eeklo

.

Kogel SCH meisjes oudoor 3kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe16m19 (BR)07/07/2017Györ (HUN)
2De Landsheere Emma13m4223/08/2022Oordegem
3Beelaert Annelien11m6609/07/2017Lokeren
4Eeckhout Inge11m5128/06/2022Oordegem
5Vanderstraeten Phebe11m5130/04/2016Oordegem
6Maudens Hanne11m3302/08/2014Dilbeek
7Vandewalle Febe (ASVO)11m2607/06/2019Oudenaarde
8Denolf Nina11m0122/08/2019Oordegem
9De Schryver Antje10m5528/06/2022Oordegem
10De Lathauwer Silke10m4505/03/2022Sint-Niklaas
11Rubbrecht Lien10m2427/09/2014Sint-Niklaas
12Sirjacobs Anke10m1828/06/2022Oordegem
13Van den Abbeele Caro9m5117/05/2017Oordegem
14Verbraekel Alisa9m4126/04/2015Beveren
15Eeckhout Sarah9m0623/08/2020Lokeren
16Van Lancker Jana8m9516/05/2012Oordegem

.

Kogel SCH meisjes outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe13m23 (CR)02/06/2018Oordegem
2Van Hauwermeiren Nele12m0705/09/2009Nijvel
3Maudens Lore9m1224/04/2011Lebbeke
4Praet Liesbet8m4525/04/2010Beveren

.

Kogel SCH jongens outdoor 5kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Broeckaert Cédric17m93 (CR)25/09/2021Wervik
2De Lathauwer Andreas16m8208/08/2020Sint-Niklaas
3De Cremer Arnaud (ASVO)15m68 (CR)15/09/2019Moeskroen
4Nys Gerald15m3403/09/2011Moeskroen
5Stockman Bram13m3227/06/2013Ninove
6Van Hoorde Robbe12m7402/10/2022Geraardsbergen
7Van Den Bussche Nick12m5726/09/2009Oordegem
8Van Caelenberghe Kristof12m3506/08/2013Oordegem
9Heirman Ruben12m3316/05/2012Oordegem
10Vereecken Sven12m0803/05/2015Lokeren
11D’hondt Elias12m0725/04/2015Lebbeke
12Casteels Leander11m9812/08/2018Aalst
13Van Hauwermeiren Kevin10m9417/04/2009Oordegem
14Van De Perre Yannick10m8008/05/2016Lier
15Vandenborne Pieter10m7623/09/2017Deinze

.

Kogel JUN vrouwen outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe14m49 (CR)23/08/2020Lokeren
2Van Hauwermeiren Nele12m5912/09/2010Nijvel
3Maudens Hanne11m9011/09/2016Nijvel
4Denolf Nina10m9629/05/2021F-l-Anvaing
5Beelaert Annelien10m3822/04/2019Ninove
6Vanderstraeten Phebe10m2409/07/2107Lokeren
7Eeckhout Evelien10m1211/07/2009Lokeren
8Rubbrecht Lien10m0324/09/2016Deinze
9Maudens Lore8m5929/04/2012Ninove
10Nys Inge8m0726/09/2009Oordegem
11Eeckhout Sarah6m8928/06/2022Oordegem

.

Kogel JUN mannen outdoor 6kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas18m71 (BR)02/10/2022Geraardsbergen
2Broeckaert Cédric16m4328/06/2022Oordegem
3Broeckaert Cédric (SCH)14m91 (CR)30/06/2021Beveren
4Nys Gerald14m7923/08/2012Oordegem
5De Cremer Arnaud (ASVO)14m7210/10/2021Ninove
6Casteels Leander13m6304/10/2020Lier
7Heirman Ruben12m6022/08/2015Lebbeke
8Vereecken Sven11m9009/07/2017Lokeren
9D’hondt Elias11m5823/09/2017Deinze
10Lucas Lode (ASVO)11m4520/05/2018Torhout
11Van Caelenberghe Kristof10m9213/09/2015Brugge
12Van Hauwermeiren Kevin10m9103/09/2011Beveren
13Stockman Bram9m8726/04/2014Gentbrugge

.

Kogel JUN mannen outdoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas16m57 (CR)23/08/2022Oordegem
2Vereecken Sven10m2901/05/2017Oordegem

.

Kogel BEL vrouwen outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Maudens Hanne13m8201/06/2019Oordegem
2Denolf Nina11m4530/04/2022Oordegem
3Beelaert Annelien10m9828/06/2022Oordegem
4Rubbrecht Lien10m5201/05/2019Oordegem
5Eeckhout Evelien10m0712/09/2010Nijvel
6Vanderstraeten Phebe9m7605/09/2020Sint-Niklaas
7Nys Inge9m6520/10/2012Sint-Niklaas
8Deleener Thalia8m8623/04/2017Lebbeke
9Maudens Lore8m4929/06/2014Aalst

.

Kogel BEL mannen outdoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Droessaert Stijn14m7713/09/2009Kessel-Lo
2Casteels Leander14m1323/04/2022Beveren
3De Cremer Arnaud (ASVO)14m1008/05/2022Sint-Niklaas
4Nys Gerald12m9330/04/2016Oordegem
5Heirman Ruben11m3511/09/2016Nijvel
6Everaert Dieter10m8804/05/2010Oordegem
7Vereecken Sven10m4801/05/2019Oordegem
8Bollaert Bram9m4611/05/2014Sint-Niklaas

.

Kogel SEN vrouwen outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Maudens Hanne13m8201/06/2019Oordegem
2Hellebuyck Anouska (DEIN)13m2518/05/2019Gentbrugge
3Rubbrecht Lien11m8304/06/2022Oordegem
4Denolf Nina11m4530/04/2022Oordegem
5Beelaert Annelien10m9828/06/2022Oordegem
6Eeckhout Evelien10m0712/09/2010Nijvel
7Nys Inge9m6520/10/2012Sint Niklaas
8Vanderstraeten Phebe9m7605/09/2020Sint Niklaas
9Deleener Thalia8m8623/04/2017Lebbeke
10Maudens Lore8m4929/06/2014Aalst

.

Kogel SEN mannen outdoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip16m3518/07/2010Brussel
2Droessaert Stijn14m7713/09/2009Kessel-Lo
3Eeckhout Frederik14m7001/08/2009Oordegem
4Casteels Leander14m1323/04/2022Beveren
5De Cremer Arnaud (ASVO)14m10 (CR)08/05/2022Sint-Niklaas
6Nys Gerald12m9330/04/2016Oordegem
7D’hoker Koen11m9603/08/2012Oordegem
8Heirman Ruben11m3511/09/2016Nijvel
9Everaert Dieter10m8804/05/2010Oordegem
10Vereecken Sven10m4801/05/2019Oordegem
11Bollaert Bram10m2423/09/2017Deinze

.

Kogel MAS vrouwen outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Keukeleire Ellen (W35)9m0610/06/2018Herentals
2Vervaeke Sofie (ASVO – M40)7m6407/08/2018Oudenaarde
3Perreman Deborah (W35)6m8628/05/2022Lokeren
4Bonnaerens Leatitia (W35)6m6822/09/2019Sint-Niklaas
5Goossens Vera (W45)6m6805/06/2016Maldegem
6Van Audenhove Veronique (W50)6m5703/06/2012Gent

.

Kogel MAS mannen outdoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip (M35)15m61 (CR)08/06/2014Lanaken
2Eeckhout Filip (M40)15m2515/06/2020Sint-Niklaas
3Lucas Steven (ASVO – M45)11m3217/06/2018Ninove
4Uyttenhove Davy (M35)11m2917/06/2018Ninove
5De Meyer Sam (M40)11m0024/06/2021Oordegem
6Lucas Steven (ASVO – M50)10m39 (CR)23/08/2020Lokeren

.

Kogel MAS mannen outdoor 6kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Lucas Steven (ASVO – M50)11m40 (CR)26/08/2020Oudenaarde

.

Kogel AC vrouwen outdoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe (JUN)14m4923/08/2020Lokeren
2Maudens Hanne13m8201/06/2019Oordegem
3Hellebuyck Anouska (DEIN)13m2518/05/2019Gentbrugge
4Van Hauwermeiren Nele (JUN)12m5912/09/2010Nijvel
5Rubbrecht Lien11m8304/06/2022Oordegem
6Denolf Nina11m4530/04/2022Oordegem
7Beelaert Annelien (BEL)10m9828/06/2022Oordegem
8Vanderstraeten Phebe (JUN)10m2409/07/2017Lokeren
9Eeckhout Evelien (JUN)10m1211/07/2009Lokeren
10Nys Inge9m6520/10/2012Sint Niklaas
11Maudens Lore (JUN)9m1224/04/2011Lebbeke

.

Kogel AC mannen outdoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas (JUN)16m5723/08/2022Oordegem
2Eeckhout Filip16m3518/07/2010Brussel
3Droessaert Stijn14m7713/09/2009Kessel-Lo
4Eeckhout Frederik14m7001/08/2009Oordegem
5Casteels Leander14m1323/04/2022Beveren
6De Cremer Arnaud (ASVO)14m10 (CR)08/05/2022Sint-Niklaas
7Nys Gerald12m9330/04/2016Oordegem
8D’hoker Koen11m9603/08/2012Oordegem
9Heirman Ruben11m3511/09/2016Nijvel
10Lucas Steven (ASVO – M45)11m3217/06/2018Ninove
11Uyttenhove Davy (M35)11m2917/06/2018Ninove
12Everaert Dieter10m8804/05/2010Oordegem
13Vereecken Sven10m4901/05/2019Oordegem

.