Ranglijsten FEThrowers discus outdoor

Vanaf 2009 tot nu.

Discus CAD meisjes outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe38m22 (CR)03/09/2016Herentals
2Beelaert Annelien32m9723/06/2015Ninove
3De Lathauwer Silke32m6222/08/2021Beveren
4Vandewalle Febe (ASVO)32m2008/09/2018Kapellen
5Vanderstraeten Phebe31m0530/08/2014Oordegem
6Cools Joke29m9715/08/2012Huizingen
7De Meyer Loes29m4628/06/2022Oordegem
8Eeckhout Inge24m9118/09/2021Eeklo
9Vereecken Lynn20m5909/05/2009Herentals
10Van Lancker Kelly20m0904/08/2009Oordegem
11Prengels Ella16m8328/06/2022Oordegem
12Vereecken Yenthe16m2928/08/2022Oudenaarde

.

Discus CAD jongens outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
 1Broeckaert Cédric50m8019/10/2019Sint-Niklaas
2De Lathauwer Andreas47m8015/09/2018Eeklo
3Nys Gerald44m3626/06/2009Vilvoorde
4Mory Niel42m8713/07/2014Lokeren
5Stockman Bram42m4825/08/2011Oordegem
6De Cremer Hervé (ASVO)39m1819/10/2019Sint-Niklaas
7Vereecken Sven37m8702/09/2012Oordegem
8D’hondt Elias35m3922/06/2013Oordegem
9Heirman Ruben34m0208/10/2011Eeklo
10Van Caelenberghe Kristof33m6208/10/2011Eeklo
11Timbremont Pieter Jan33m0325/07/2010Lebbeke
12Lanckman Lukas32m8322/10/2022Sint-Niklaas
13De Moor Fons30m3615/10/2022Eeklo

.

Discus SCH meisjes oudoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe43m74 (CR)20/05/2018Torhout
2De Landsheere Emma38m0315/08/2022Sint-Niklaas
3Van Hauwermeiren Nele36m0327/08/2009Oordegem
4De Lathauwer Silke35m5824/09/2022Wervik
5Beelaert Annelien34m9715/08/2016Kessel-Lo
6Vandewalle Febe (ASVO)34m4423/08/2020Lokeren
7Cools Joke33m7528/06/2014Gentbrugge
8Vanderstraeten Phebe33m2515/08/2016Kessel-Lo
9Eeckhout Inge26m7528/06/2022Oordegem
10Eeckhout Sarah23m9008/08/2020Sint-Niklaas
11Vereecken Lynn23m4715/07/2012Lokeren
12Van den Abbeele Caro20m3723/04/2017Lebbeke
13Timmermans Lotte19m9011/07/2012Maldegem
14Verbraekel Alisa19m356/04/2015Beveren

.

Discus SCH jongens outdoor 1,5kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas52m39 (CR)11/10/2020Obourg
2Broeckaert Cédric51m4523/10/2021Sint-Niklaas
3De Cremer Arnaud (ASVO)45m74 (CR)12/10/2019Eeklo
4Nys Gerald42m3122/10/2011Sint-Niklaas
5Van Hoorde Robbe39m4815/10/2022Eeklo
6Stockman Bram38m5222/08/2013Oordegem
7Van Den Bussche Nick36m0126/09/2009Oordegem
8Heirman Ruben35m1015/08/2013Heusden-Zolder
9D’hondt Elias34m9826/04/2014Gentbrugge
10Vereecken Sven33m9403/05/2015Lokeren
11De Cremer Hervé (ASVO)33m5003/10/2020Vilvoorde
12Van De Perre Yannick32m7408/05/2016Lier
13Van Hoof Wout31m3827/09/2020Deinze
14Van Caelenberghe Kristof30m3908/09/2013Sint-Niklaas
15Casteels Leander30m3729/04/2018Deinze

.

Discus SCH jongens outdoor 2kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Broeckaert Cédric41m74 (CR)21/08/2021Merksem

.

Discus JUN vrouwen outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe42m82 (CR)23/08/2020Lokeren
2Beelaert Annelien38m8801/09/2019Brussel
3Vanderstraeten Phebe36m8809/07/2017Lokeren
4Van Hauwermeiren Nele33m4503/07/2010Oordegem
5Vandewalle Febe (ASVO)31m8329/08/2021Lebbeke
6Eeckhout Evelien28m4211/07/2009Lokeren
7Van Kerckvoorde Vanessa28m3824/04/2011Lebbeke
8Eeckhout Sarah20m8528/06/2022Oordegem

.

Discus JUN mannen outdoor 1,750kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas58m31 (CR)24/07/2022Lokeren
2Broeckaert Cédric48m9024/09/2022Wervik
3Casteels Leander45m6301/09/2020Oordegem
4De Cremer Arnaud (ASVO)42m36 (CR)01/09/2020Oordegem
5Nys Gerald39m7715/09/2012Stekene
 6Heirman Ruben35m0722/08/2015Lebbeke
7Stockman Bram34m9526/04/2014Gentbrugge
8Vereecken Sven32m5930/04/2016Oordegem
9Lucas Lode (ASVO)30m6113/07/2018Oudenaarde
10Bollaert Bram28m9724/09/2011Oordegem
11Van Hauwermeiren Kevin24m4726/08/2010Oordegem
12Vandenborne Pieter24m3029/04/2018Deinze
13Denolf Levi23m6201/09/2020Oordegem

.

Discus JUN mannen outdoor 2kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas53m03 (CR)14/05/2022Merksem
2Broeckaert Cédric42m1304/06/2022Oordegem

.

Discus BEL vrouwen outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Beelaert Annelien41m8324/07/2022Lokeren
2Vanderstraeten Phebe37m8805/09/2020Sint-Niklaas
3Eeckhout Evelien30m6324/05/2010Oordegem

.

Discus BEL mannen outdoor 2kg

NaamPrestatieDatumPlaats
 1Casteels Leander46m8208/05/2022Sint-Niklaas
2Droessaert Stijn43m5413/09/2009Kessel-lo
3De Cremer Arnaud (ASVO)41m2508/05/2022Sint-Niklaas
4Heirman Ruben33m3611/09/2016Nijvel
5Nys Gerald33m0411/07/2016Oordegem

.

Discus SEN vrouwen outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Hellebuyck Anouska (DEIN)53m03 (CR)07/09/2019Deinze
2Beelaert Annelien41m8324/07/2022Lokeren
3Vanderstraeten Phebe37m8805/09/2020Sint-Niklaas
4Eeckhout Evelien30m6324/05/2010Oordegem

.

Discus SEN mannen outdoor 2kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip48m6418/07/2010Brussel
2Eeckhout Frederik47m9211/07/2009Lokeren
3Casteels Leander46m8208/05/2022Sint-Niklaas
4Droessaert Stijn43m6524/06/2010Ninove
5De Cremer Arnaud (ASVO)41m2508/05/2022Sint-Niklaas
6D’hoker Koen37m2924/05/2010Oordegem
7Everaert Dieter36m7824/05/2010Oordegem
8Heirman Ruben33m3611/09/2016Nijvel
9Nys Gerald33m0411/07/2016Oordegem

.

Discus MAS vrouwen outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Keukeleire Ellen (W35)33m50 (CR)16/06/2018Ninove
2Vervaeke Sofie (W45 – ASVO)22m0013/10/2018Eeklo
3Desmet Sylvie (W40)20m4828/05/2022Lokeren
4Van Audenhove Veronique (W45)18m4014/06/2009Deinze
5Goossens Vera (W45)12m5611/06/2017Gentbrugge

.

Discus MAS mannen outdoor 2kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip (M35)44m6408/06/2014Lanaken
2Eeckhout Filip (M40)42m5012/06/2022Brugge
3Uyttenhove Davy (M35)31m6530/06/2018Sint Niklaas
4De Meyer Sam (M40)34m0412/06/2022Brugge
5Lucas Steven (ASVO – M45)29m3011/07/2018Ertvelde

.

Discus MAS mannen outdoor 1,5kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Lucas Steven (ASVO – M50)30m9725/08/2020Sint-Niklaas

.

Discus AC vrouwen outdoor 1kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Hellebuyck Anouska (DEIN)53m03 (CR)07/09/2019Deinze
2Van der Borght Myrthe (SCH)43m7420/05/2018Torhout
3Beelaert Annelien (BEL)41m8324/07/2022Lokeren
4De Landsheere Emma (SCH)38m0315/08/2022Sint-Niklaas
5Vanderstraeten Phebe (BEL)37m8805/09/2020Sint-Niklaas
6Van Hauwermeiren Nele (SCH)36m0327/08/2009Oordegem
7De Lathauwer Silke (SCH)35m3324/07/2022Lokeren
8Cools Joke (SCH)33m7528/06/2014Gentbrugge
9De Keukeleire Ellen (W35)33m2010/06/2018Herentals
10Vandewalle Febe (ASVO)32m6222/04/2019Ninove
11Eeckhout Evelien30m6324/05/2010Oordegem
12De Mayer Loes (CAD)29m4628/06/2022Oordegem
13Van Kerckvoorde Vanessa (JUN)28m3824/04/2011Lebbeke
14Eeckhout Inge (CAD)26m7528/06/2022Oordegem

.

Discus AC mannen outdoor 2kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas (JUN)53m03 (CR)14/05/2022Merksem
2Eeckhout Filip48m6418/07/2010Brussel
3Eeckhout Frederik47m9211/07/2009Lokeren
4Casteels Leander (BEL)46m8208/05/2022Sint-Niklaas
5Droessaert Stijn43m6524/06/2010Ninove
6Broeckaert Cédric (JUN)42m1304/06/2022Oordegem
7De Cremer Arnaud (ASVO)41m2508/05/2022Sint-Niklaas
8D’hoker Koen37m2924/05/2010Oordegem
9Everaert Dieter36m7824/05/2010Oordegem
10De Meyer Sam (M40)34m0412/06/2022Brugge
11Heirman Ruben33m3611/09/2016Nijvel
12Nys Gerald33m0411/07/2016Oordegem
13Uyttenhove Davy (M35)31m6530/06/2018Sint-Niklaas
14Lucas Steven (ASVO – M45)29m3011/07/2018Ertvelde

.