Ranglijsten FEThrowers discus outdoor

Vanaf 2009 tot nu.

Discus CAD meisjes outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Van der Borght Myrthe
Beelaert Annelien
De Lathauwer Silke
Vandewalle Febe (ASVO)
Vanderstraeten Phebe
Cools Joke
De Meyer Loes
Eeckhout Inge
Vereecken Lynn
Van Lancker Kelly
38m22 (CR)
32m97
32m62
32m20
31m05
29m97
26m30
24m91
20m59
20m09
03/09/2016
23/06/2015
22/08/2021
08/09/2018
30/08/2014
15/08/2012
29/08/2021
18/09/2021
09/05/2009
04/08/2009
Herentals
Ninove
Beveren
Kapellen
Oordegem
Huizingen
Lebbeke
Eeklo
Herentals
Oordegem

.

Discus CAD jongens outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Broeckaert Cédric
De Lathauwer Andreas
Nys Gerald
Mory Niel
Stockman Bram
De Cremer Hervé (ASVO)
Vereecken Sven
D’hondt Elias
Heirman Ruben
Van Caelenberghe Kristof
Timbremont Pieter Jan
50m80
47m80
44m36
42m87
42m48
39m18
37m87
35m39
34m02
33m62
33m03
19/10/2019
15/09/2018
26/06/2009
13/07/2014
25/08/2011
19/10/2019
02/09/2012
22/06/2013
08/10/2011
08/10/2011
25/07/2010
Sint-Niklaas
Eeklo
Vilvoorde
Lokeren
Oordegem
Sint-Niklaas
Oordegem
Oordegem
Eeklo
Eeklo
Lebbeke

.

Discus SCH meisjes oudoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Van der Borght Myrthe
Van Hauwermeiren Nele
Beelaert Annelien
Vandewalle Febe (ASVO)
Cools Joke
Vanderstraeten Phebe
Eeckhout Sarah
Vereecken Lynn
Van den Abbeele Caro
Timmermans Lotte
Verbraekel Alisa
43m74 (CR)
36m03
34m97
34m44
33m75
33m25
23m90
23m47
20m37
19m90
19m35
20/05/2018
27/08/2009
15/08/2016
23/08/2020
28/06/2014
15/08/2016
08/08/2020
15/07/2012
23/04/2017
11/07/2012
26/04/2015
Torhout
Oordegem
Kessel-Lo
Lokeren
Gentbrugge
Kessel-Lo
Sint-Niklaas
Lokeren
Lebbeke
Maldegem
Beveren

.

Discus SCH jongens outdoor 1,5kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
De Lathauwer Andreas
Broeckaert Cédric
De Cremer Arnaud (ASVO)
Nys Gerald
Stockman Bram
Van Den Bussche Nick
Heirman Ruben
D’hondt Elias
Vereecken Sven
De Cremer Hervé (ASVO)
Van De Perre Yannick
Van Hoof Wout
Van Caelenberghe Kristof
Casteels Leander
52m39 (CR)
50m88
45m74 (CR)
42m31
38m52
36m01
35m10
34m98
33m94
33m50
32m74
31m38
30m39
30m37
11/10/2020
12/09/2021
12/10/2019
08/10/2011
22/08/2013
26/09/2009
15/08/2013
26/04/2014
03/05/2015
03/10/2020
08/05/2016
27/09/2020
08/09/2013
29/04/2018
Obourg
Lier
Eeklo
Eeklo
Oordegem
Oordegem
Heusden-Zolder
Gentbrugge
Lokeren
Vilvoorde
Lier
Deinze
Sint-Niklaas
Deinze

.

Discus SCH jongens outdoor 2kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1Broeckaert Cédric41m74 (CR)21/08/2021Merksem

.

Discus JUN vrouwen outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
Van der Borght Myrthe
Beelaert Annelien
Vanderstraeten Phebe
Van Hauwermeiren Nele
Vandewalle Febe (ASVO)
Eeckhout Evelien
Van Kerckvoorde Vanessa
42m82 (CR)
38m88
36m88
33m45
31m83
28m42
28m38
23/08/2020
01/09/2019
09/07/2017
03/07/2010
29/08/2021
11/07/2009
24/04/2011
Lokeren
Brussel
Lokeren
Oordegem
Lebbeke
Lokeren
Lebbeke

.

Discus JUN mannen outdoor 1,750kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
De Lathauwer Andreas
Casteels Leander
De Cremer Arnaud (ASVO)
Nys Gerald
Heirman Ruben
Stockman Bram
Vereecken Sven
Lucas Lode (ASVO)
Bollaert Bram
Van Hauwermeiren Kevin
Vandenborne Pieter
Denolf Levi
51m20
45m63
42m36 (CR)
39m77
35m07
34m95
32m59
30m61
28m97
24m47
24m30
23m62
11/07/2021
01/09/2020
01/09/2020
15/09/2012
22/08/2015
26/04/2014
30/04/2016
13/07/2018
24/09/2011
26/08/2010
29/04/2018
01/09/2020
Lokeren
Oordegem
Oordegem
Stekene
Lebbeke
Gentbrugge
Oordegem
Oudenaarde
Oordegem
Oordegem
Deinze
Oordegem

.

Discus BEL vrouwen outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
Beelaert Annelien
Vanderstraeten Phebe
Eeckhout Evelien
39m56
37m88
30m63
01/07/2021
05/09/2020
24/05/2010
Oordegem
Sint-Niklaas
Oordegem

.

Discus BEL mannen outdoor 2kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
Casteels Leander
Droessaert Stijn
Heirman Ruben
Nys Gerald
45m37
43m54
33m36
33m04
18/09/2021
13/09/2009
11/09/2016
11/07/2016
Herve
Kessel-lo
Nijvel
Oordegem

.

Discus SEN vrouwen outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
Hellebuyck Anouska (DEIN)
Beelaert Annelien
Vanderstraeten Phebe
Eeckhout Evelien
53m03 (CR)
39m56
37m88
30m63
07/09/2019
01/07/2021
05/09/2020
24/05/2010
Deinze
Oordegem
Sint-Niklaas
Oordegem

.

Discus SEN mannen outdoor 2kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
Eeckhout Filip
Eeckhout Frederik
Casteels Leander
Droessaert Stijn
D’hoker Koen
Everaert Dieter
Heirman Ruen
Nys Gerald
48m64
47m92
45m37
43m65
37m29
36m78
33m36
33m04
18/07/2010
11/07/2009
18/09/2021
24/06/2010
24/05/2010
24/05/2010
11/09/2016
11/07/2016
Brussel
Lokeren
Herve
Ninove
Oordegem
Oordegem
Nijvel
Oordegem

.

Discus MAS vrouwen outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
De Keukeleire Ellen (W35)
Vervaeke Sofie (W45 – ASVO)
Van Audenhove Veronique (W45)
Goossens Vera (W45)
33m50 (CR)
22m00
18m40
12m56
16/06/2018
13/10/2018
14/06/2009
11/06/2017
Ninove
Eeklo
Deinze
Gentbrugge

.

Discus MAS mannen outdoor 2kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
Eeckhout Filip (M35)
Eeckhout Filip (M40)
Uyttenhove Davy (M35)
De Meyer Sam (M40)
Lucas Steven (ASVO – M45)
44m64
42m31
31m65
31m48
29m30
08/06/2014
20/09/2020
30/06/2018
01/09/2020
11/07/2018
Lanaken
Ninove
Sint Niklaas
Oordegem
Ertvelde

.

Discus MAS mannen outdoor 1,5kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
Lucas Steven (ASVO – M50)30m9725/08/2020Sint-Niklaas

.

Discus AC vrouwen outdoor 1kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hellebuyck Anouska (DEIN)
Van der Borght Myrthe (SCH)
Beelaert Annelien (BEL)
Vanderstraeten Phebe (BEL)
Van Hauwermeiren Nele (SCH)
Cools Joke (SCH)
De Keukeleire Ellen (W35)
Vandewalle Febe (ASVO)
Eeckhout Evelien
Van Kerckvoorde Vanessa (JUN)
53m03 (CR)
43m74
39m56
37m88
36m03
33m75
33m20
32m62
30m63
28m38
07/09/2019
20/05/2018
01/07/2021
05/09/2020
27/08/2009
28/06/2014
10/06/2018
22/04/2019
24/05/2010
24/04/2011
Deinze
Torhout
Oordegem
Sint-Niklaas
Oordegem
Gentbrugge
Herentals
Ninove
Oordegem
Lebbeke

.

Discus AC mannen outdoor 2kg

 NaamPrestatieDatumPlaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Eeckhout Filip
Eeckhout Frederik
Casteels Leander (BEL)
Droessaert Stijn
Broeckaert Cédric (SCH)
D’hoker Koen
Everaert Dieter
Heirman Ruben
Nys Gerald
Uyttenhove Davy (M35)
De Meyer Sam (M40)
Lucas Steven (ASVO – M45)
48m64
47m92
45m37
43m65
41m74
37m29
36m78
33m36
33m04
31m65
31m48
29m30
18/07/2010
11/07/2009
18/09/2021
24/06/2010
21/08/2021
24/05/2010
24/05/2010
11/09/2016
11/07/2016
30/06/2018
01/09/2020
11/07/2018
Brussel
Lokeren
Herve
Ninove
Merksem
Oordegem
Oordegem
Nijvel
Oordegem
Sint-Niklaas
Oordegem
Ertvelde

.