Ranglijsten FEThrowers kogel indoor

Vanaf 2009 tot nu.

Kogel CAD meisjes indoor 3kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe13m80 (CR)28/02/2016Gent
2Beelaert Annelien10m9408/03/2015Gent
3Vanderstraeten Phebe10m5604/01/2014Gent
4Maudens Hanne10m5204/02/2012Gent
5Vandewalle Febe (ASVO)10m5221/01/2018Gent
6Van Lancker Jana10m3309/01/2011Gent
7Cools Joke10m0807/01/2012Gent
8De Lathauwer Silke9m9311/01/2020Gent
9De Meyer Loes9m7326/02/2022Gent
10Vanderstraeten Chloe8m6608/02/2012Gent
11Van Lancker Kelly8m6414/02/2009Gent
12Cirjacobs Anke8m5011/01/2020Gent
13Denolf Nina8m0915/01/2017Gent
14Eeckhout Inge7m7421/12/2019Gent
15Rubbrecht Lien7m6209/01/2011Gent
16Vereecken Yenthe5m7214/01/2023Gent

.

Kogel CAD jongens indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Mory Niel15m29 (CR)19/01/2014Gent
2Nys Gerald13m4918/01/2009Gent
3Capiau Tobias13m3926/12/2011Gent
4Broeckaert Cédric13m0103/03/2019Gent
5Stockman Bram12m6406/03/2011Gent
6Vereecken Sven12m4526/12/2012Gent
7De Cremer Hervé (ASVO)12m0912/01/2019Gent
8Stalpaert Arno11m3323/02/2013Gent
9Van Caelenberghe Kristof11m1409/01/2011Gent
10De Lathauwer Andreas10m9113/01/2018Gent
11Timbremont Pieter Jan10m8310/01/2010Gent
12De Smet Yann10m4828/01/2015Gent
13Heirman Ruben10m2916/01/2011Gent
14De Meyer Lowie9m6225/01/2023Gent
15Lanckman Lukas9m3726/02/2022Gent
16De Schryver Bert9m0708/01/2023Gent
17De Moor Fons8m6214/01/2023Gent

.

Kogel SCH meisjes indoor 3kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe16m52 (BR)21/01/2018Gent
2De Landsheere Emma12m6002/02/2022Gent
3Vanderstraeten Phebe11m8009/01/2016Gent
4Vandewalle Febe (ASVO)11m6004/01/2020Gent
5Maudens Hanne11m4802/02/2014Gent
6Beelaert Annelien11m2016/01/2016Gent
7Eeckhout Inge10m7914/01/2023Gent
8De Lathauwer Silke10m7808/01/2022Gent
9Van Lancker Jana10m6906/02/2013Gent
10Denolf Nina10m5503/02/2019Gent
11De Meyer Loes9m7108/01/2023Gent
12Eeckhout Sarah9m0911/01/2020Gent

.

Kogel SCH meisjes indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe13m36 (CR)28/01/2018Gent
2Van Hauwermeiren Nele12m3718/01/2009Gent
3Maudens Lore8m8810/01/2010Gent

.

Kogel SCH jongens indoor 5kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas16m90 (CR)01/03/2020Gent
2De Cremer Arnaud (ASVO)15m47 (CR)20/01/2019Gent
3Mory Niel14m9731/01/2015Gent
4Nys Gerald14m8809/02/2011Gent
5Broeckaert Cédric14m2007/03/2020Gent
6Van Hoorde Robbe14m1222/01/2023Gent
7Stockman Bram13m2803/03/2013Gent
8Stalpaert Arno12m7822/02/2014Gent
9Vereecken Sven12m6710/01/2015Gent
10Van Caelenberghe Kristof12m3406/01/2013Gent
11D’hondt Elias12m1410/01/2015Gent
12De Cremer Hervé (ASVO)11m4611/01/2020Gent
13Heirman Ruben11m1915/02/2012Gent
14Verbraekel Niels11m1602/02/2013Gent
15Casteels Leander10m8307/02/2018Gent
16Lanckman Lukas10m5108/01/2023Gent

.

Kogel JUN vrouwen indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Van der Borght Myrthe13m84 (CR)28/12/2019Gent
2Van Hauwermeiren Nele12m4006/03/2010Gent
3Maudens Hanne11m6307/02/2016Gent
4Beelaert Annelien10m6809/03/2019Gent
5Eeckhout Evelien10m5507/03/2009Gent
6Vanderstraeten Phebe10m1904/03/2017Gent
7Denolf Nina9m8602/02/2020Louvain-la-Neuve
8Maudens Lore8m5407/01/2012Gent
9Vereecken Lynn7m3106/01/2013Gent
10Eeckhout Sarah6m3204/03/2022Gent

.

Kogel JUN mannen indoor 6kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas18m66 (BR)12/03/2022Louvain-la-Neuve
2Broeckaert Cédric16m7414/01/2023Gent
3Nys Gerald15m0615/02/2012Gent
4Casteels Leander13m6704/01/2020Gent
5De Cremer Arnaud (ASVO)13m6304/01/2020Gent
6Vereecken Sven12m0408/01/2017Gent
7Stockman Bram11m6404/01/2014Gent
8Van Caelenberghe Kristof11m4804/01/2014Gent
9Heirman Ruben11m3404/01/2015Gent
10Lucas Lode (ASVO)11m3413/01/2018Gent
11Vandenborne Pieter10m0007/02/2018Gent
12de Windt Thibo9m8608/01/2017Gent

.

Kogel JUN mannen indoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas16m84 (BR)26/02/2022Louvain-la-Neuve
2Nys Gerald12m2408/02/2013Gent
3Lucas Lode (ASVO)9m9023/02/2018Gent

.

Kogel BEL vrouwen indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Maudens Hanne13m95 (CR)03/02/2019Gent
2Beelaert Annelien11m2112/03/2022Louvain-la-Neuve
3Denolf Nina10m9412/03/2022Louvain-la-Neuve
4Nuttelmann Lara10m7026/12/2019Gent
5Vanderstraeten Phebe10m3426/12/2019Gent
6Nys Inge8m5911/12/2010Gent

.

Kogel BEL mannen indoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1De Lathauwer Andreas16m5108/01/2023Gent
2Casteels Leander14m5304/03/2022Gent
3De Cremer Arnaud (ASVO)13m6008/01/2023Gent
4Nys Gerald13m0801/03/2014Gent
5Vannieuwenhuyse Stijn12m4607/03/2009Gent
6Heirman Ruben11m1127/02/2016Gent
7Van Caelenberghe Kristof9m4805/02/2016Gent

.

Kogel SEN vrouwen indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Maudens Hanne13m99 (CR)16/02/2020Gent
2Hellebuyck Anouska (DEIN)13m4706/01/2019Gent
3Rubbrecht Lien11m4514/01/2023Gent
4Beelaert Annelien11m2112/03/2022Louvain-la-Neuve
5Denolf Nina10m9412/03/2022Louvain-la-Neuve
6Nuttelmann Lara10m7026/12/2019Gent
7Vanderstraeten Phebe10m3426/12/2019Gent
8Nys Inge9m9814/02/2015Gent

.

Kogel SEN mannen indoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip17m03 (CR)25/01/2009Gent
2De Lathauwer Andreas16m5108/01/2023Gent
3Eeckhout Frederik14m7622/02/2009Gent
4Casteels Leander14m5304/03/2022Gent
5De Cremer Arnaud (ASVO)13m60 (CR)08/01/2023Gent
6Droessaert Stijn13m6006/02/2010Gent
7Nys Gerald13m0801/03/2014Gent
8Vannieuwenhuyse Stijn12m4607/03/2009Gent
9Vanhulsel Karel11m4607/01/2012Gent
10Heirman Ruben11m1127/02/2016Gent
11D’hoker Koen11m0610/01/2009Gent

.

Kogel MAS vrouwen indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Desmet Sylvie (W35)8m86 (CR)08/03/2020Gent
2Vervaeke Sofie (ASVO – W45)7m4604/01/2020Gent
3Peleman Christa (W35)6m6511/01/2020Gent

.

Kogel MAS mannen indoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip (M35)16m03 (CR)29/01/2017Gent
2Eeckhout Filip (M40)15m48 (BR)04/01/2020Gent
3De Meyer Sam (M40)11m1415/01/2021Gent
4Lucas Steven (ASVO – M45)11m0610/02/2018Tienen
5Lucas Steven (ASVO – M50)10m86 (CR)28/12/2019Gent
6Uyttenhove Davy (M35)10m5312/03/2016Gent

.

Kogel MAS mannen indoor 6kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Lucas Steven (ASVO – M50)11m67 (CR)08/03/2020Gent

.

Kogel AC vrouwen indoor 4kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Maudens Hanne13m99 (CR)16/02/2020Gent
2Van der Borght Myrthe (JUN)13m8428/12/2019Gent
3Hellebuyck Anouska (DEIN)13m4706/01/2019Gent
4Van Hauwermeiren Nele (JUN)12m4006/03/2010Gent
5Rubbrecht Lien11m4514/01/2023Gent
6Beelaert Annelien11m2112/03/2022Louvain-la-Neuve
7Denolf Nina10m9412/03/2022Louvain-la-Neuve
8Nuttelmann Lara10m7026/12/2019Gent
9Eeckhout Evelien (JUN)10m5507/03/2009Gent
10Vanderstraeten Phebe10m3426/12/2019Gent
11Nys Inge9m9814/02/2015Gent
12Maudens Lore (JUN)8m8810/01/2010Gent
13Vereecken Lynn (JUN)7m3106/03/2013Gent

.

Kogel AC mannen indoor 7,260kg

NaamPrestatieDatumPlaats
1Eeckhout Filip17m03 (CR)25/01/2009Gent
2De Lathauwer Andreas (JUN)16m84 (BR)26/02/2022Louvain-la-Neuve
3Eeckhout Frederik14m7622/02/2009Gent
4Casteels Leander14m5304/03/2022Gent
5De Cremer Arnaud (ASVO)13m60 (CR)08/01/2023Gent
6Droessaert Stijn13m6006/02/2010Gent
7Nys Gerald13m0801/03/2014Gent
8Vannieuwenhuyse Stijn12m4607/03/2009Gent
9Vanhulsel Karel11m4607/01/2012Gent
10De Meyer Sam (M40)11m1415/01/2021Gent
11D’hoker Koen11m0610/01/2009Gent
12Lucas Steven (ASVO – M35)11m0126/12/2017Gent
13Heirman Ruben10m8309/01/2016Gent
14Uyttenhove Davy (M35)10m5312/03/2016Gent

.