Ranglijsten FEThrowers kogel indoor

Vanaf 2009 tot nu.

Kogel CAD meisjes indoor 3kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Van der Borght Myrthe
Beelaert Annelien
Vanderstraeten Phebe
Maudens Hanne
Vandewalle Febe (ASVO)
Van Lancker Jana
Cools Joke
Vanderstraeten Chloe
Van Lancker Kelly
Denolf Nina
Rubbrecht Lien
13m80 (CR)
10m94
10m56
10m52
10m52
10m33
10m08
8m66
8m64
8m09
7m62
28/02/2016
08/03/2015
04/01/2014
04/02/2012
21/01/2018
09/01/2011
07/01/2012
08/02/2012
14/02/2009
15/01/2017
09/01/2011
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel CAD jongens indoor 4kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Mory Niel
Nys Gerald
Capiau Tobias
Broeckaert Cédric
Stockman Bram
Vereecken Sven
De Cremer Hervé (ASVO)
Stalpaert Arno
Van Caelenberghe Kristof
De Lathauwer Andreas
Timbremont Pieter Jan
De Smet Yann
Heirman Ruben
15m29 (CR)
13m49
13m39
13m01
12m64
12m45
12m09
11m33
11m14
10m91
10m83
10m48
10m29
19/01/2014
18/01/2009
26/12/2011
03/03/2019
06/03/2011
26/12/2012
12/01/2019
23/02/2013
09/01/2011
13/01/2018
10/01/2010
28/01/2015
16/01/2011
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel SCH meisjes indoor 3kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Van der Borght Myrthe
Vanderstraeten Phebe
Maudens Hanne
Vandewalle Febe (ASVO)
Beelaert Annelien
Van Lancker Jana
Denolf Nina
Van Der Snickt Lotte
Van Den Abbeele Caro
16m52 (BR)
11m80
11m48
11m32
11m20
10m69
10m55
7m97
6m81
21/01/2018
09/01/2016
02/02/2014
20/01/2019
16/01/2016
06/02/2013
03/02/2019
08/02/2017
25/02/2017
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel SCH meisjes indoor 4kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
Van der Borght Myrthe
Van Hauwermeiren Nele
Maudens Lore
13m36 (CR)
12m37
8m88
28/01/2018
18/01/2009
10/01/2010
Gent
Gent
Gent

.

Kogel SCH jongens indoor 5kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
De Cremer Arnaud (ASVO)
Mory Niel
Nys Gerald
Stockman Bram
Stalpaert Arno
Vereecken Sven
De Lathauwer Andreas
Van Caelenberghe Kristof
D’hondt Elias
Heirman Ruben
Verbraekel Niels
Casteels Leander
15m47 (CR)
14m97
14m88
13m28
12m78
12m67
12m62
12m34
12m14
11m19
11m16
10m83
20/01/2019
31/01/2015
09/02/2011
03/03/2013
22/02/2014
10/01/2015
23/02/2019
06/01/2013
10/01/2015
15/02/2012
02/02/2013
07/02/2018
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel JUN vrouwen indoor 4kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
Van Hauwermeiren Nele
Maudens Hanne
Beelaert Annelien
Eeckhout Evelien
Vanderstraeten Phebe
Maudens Lore
Vereecken Lynn
12m40 (CR)
11m63
10m68
10m55
10m19
8m54
7m31
06/03/2010
07/02/2016
09/03/2019
07/03/2009
04/03/2017
07/01/2012
06/01/2013
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel JUN mannen indoor 6kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Nys Gerald
Vereecken Sven
Casteels Leander
Stockman Bram
Van Caelenberghe Kristof
Heirman Ruben
Lucas Lode (ASVO)
Vandenborne Pieter
de Windt Thibo
15m06
12m04
11m75
11m64
11m48
11m34
11m34
10m00
9m86
15/02/2012
08/01/2017
12/01/2019
04/01/2014
04/01/2014
04/01/2015
13/01/2018
07/02/2018
08/01/2017
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel JUN mannen indoor 7,260kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1 Lucas Lode (ASVO) 09m90 23/02/2018 Gent

.

Kogel SEN vrouwen indoor 4kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
Maudens Hanne
Hellebuyck Anouska (DEIN)
Nys Inge
13m95 (CR)
13m47
9m98
03/02/2019
06/01/2019
14/02/2015
Gent
Gent
Gent

.

Kogel SEN mannen indoor 7,260kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
Eeckhout Filip
Eeckhout Frederik
Droessaert Stijn
Nys Gerald
Vannieuwenhuyse Stijn
Vanhulsel Karel
D’hoker Koen
Heirman Ruben
17m03 (CR)
14m76
13m60
13m08
12m46
11m46
11m06
10m83
25/01/2009
22/02/2009
06/02/2010
01/03/2014
07/03/2009
07/01/2012
10/01/2009
09/01/2016
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel MAS vrouwen indoor 4kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1 Vervaeke Sofie (ASVO – W45) 7m24 06/01/2019 Gent

.

Kogel MAS mannen indoor 7,260kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
Eeckhout Filip (M35)
Lucas Steven (ASVO – M45)
Uyttenhove Davy (M35)
De Meyer Sam (M35)
16m03 (CR)
11m06
10m53
10m45
29/01/2017
10/02/2018
12/03/2016
10/03/2019
Gent
Tienen
Gent
Gent

.

Kogel AC vrouwen indoor 4kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Maudens Hanne
Hellebuyck Anouska (DEIN)
Van der Borght Myrthe (SCH)
Van Hauwermeiren Nele (JUN)
Beelaert Annelien (JUN)
Eeckhout Evelien (JUN)
Vanderstraeten Phebe (JUN)
Nys Inge
Maudens Lore (JUN)
Vereecken Lynn (JUN)
13m95 (CR)
13m47
13m36
12m40
10m68
10m55
10m18
9m98
8m88
7m31
03/02/2019
06/01/2019
28/01/2018
06/03/2010
09/03/2019
07/03/2009
15/01/2017
14/02/2015
10/01/2010
06/03/2013
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.

Kogel AC mannen indoor 7,260kg

Naam Prestatie Datum Plaats
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Eeckhout Filip
Eeckhout Frederik
Droessaert Stijn
Nys Gerald
Vannieuwenhuyse Stijn
Vanhulsel Karel
D’hoker Koen
Lucas Steven (ASVO – M35)
Heirman Ruben
Uyttenhove Davy (M35)
De Meyer Sam (M35)
17m03 (CR)
14m76
13m60
13m08
12m46
11m46
11m06
11m01
10m83
10m53
10m45
25/01/2009
22/02/2009
06/02/2010
01/03/2014
07/03/2009
07/01/2012
10/01/2009
26/12/2017
09/01/2016
12/03/2016
10/03/2019
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent
Gent

.