Straffe PRs in Eeklo
Op 23 mei vond de tweede Meetjeslandse Werpersmeeting plaats. De FEThrowers werden bij de cadetten vertegenwoordigd door vier atleten, mooi verdeeld met twee eerstejaars en twee tweedejaars. Cyriel Van Hoey, Lander Calcoen, Florian Pauwels en Mats Bouche keerden allemaal met minstens één persoonlijk record huiswaarts. Hoe dat verliep, leest u hieronder.
We startten de dag met het kogelstoten. Tweedejaars Mats liet met 13m45 een eerder matige prestatie optekenen. Tweedejaars Florian deed het uitstekend en verbeterde zijn persoonlijk record tot 11m91. Ook eerstejaars Lander slaagde erin een nieuw PR neer te zetten met 7m65. Eerstejaars Cyriel was nog wat zoekende naar een stabiele techniek, maar kwam toch tot een mooie 7m86.
Daarna stond het discuswerpen op het programma, waar opnieuw sterke prestaties geleverd werden. Lander wierp zich naar een knap nieuw persoonlijk record van 25m77. Ook Cyriel verbeterde zijn PR met een mooie 35m12 en komt zo stilaan in de buurt van de kaap van 40 meter. Mats doorbrak eindelijk de grens van 50 meter en liet dus een nieuw PR en zelfs een knappe 51m09 opmeten. Florian was nog wat zoekende naar zijn techniek, maar behaalde met 41m75 toch een degelijk resultaat.
Met dank aan de reporters ter plaatse: Cyriel Van Hoey, Lander Calcoen, Florian Pauwels en Mats Bouche
.

