Medailletabel FEThrowers

Vanaf 2009 tot nu.

GOUD ZILVER BRONS
BK 16 12 18
KvV 12 12 4
PK  36  40 36

.

Internationale Kampioenschappen:

2018 – YOG te Buenos Aires, Argentinië – Van der Borght Myrthe – 13de kogel
2018 – EK te Berlijn, Duitsland – Maudens Hanne – 10de 7-kamp
2018 – EKu18 te Györ, Hongarije – Van der Borght Myrthe – 6de kogel
2017 – WK te Londen, Verenigd Koninkrijk – Maudens Hanne – 23ste 7-kamp
2017 – EYOF te Györ, Hongarije – Van der Borght Myrthe – 6de kogel
2017 – EK U23 te Bydgoszcz, Polen – Maudens Hanne – DNF 7-kamp
2017 – FISEC te Lignano, Italië – Van der Borght Myrthe – 1ste kogel & 1ste discus
2016 – WK U20 te Bydgoszcz, Polen – Maudens Hanne – 3de 7-kamp

2015 – EK U20 te Eskiltuna, Zweden – Maudens Hanne – 2de 7-kamp

.

Belgische Kampioenschappen:

2018 – De Lathauwer Andreas – CAD – 3de discus
2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel o
2018 – Maudens Hanne – BEL – 1ste kogel o

2018 – Beelaert Annelien – JUN – 3de discus
2018 – Maudens Hanne – SEN – 2de kogel o
2018 – Lucas Steven (ASVO) – M45 – 2de kogel o
2018 – Uyttenhove Davy – M35 – 2de kogel o
2018 – De Keukeleire Ellen – W35 – 2de discus
2018 – Lucas Steven (ASVO) – M45 – 3de kogel i
2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel i

2018 – Maudens Hanne – SEN – 2de 5-kamp i
2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel o

2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 3de discus
2017 – Davy Uyttenhove – M35 – 2de w5k
2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 2de kogel i
2016 – Maudens Hanne – JUN – 1ste kogel o
2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste discus

2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 2de kogel o
2016 – Davy Uyttenhove – M35 – 2de w5k
2016 – Davy Uyttenhove – M35 – 3de kogel o
2016 – Davy Uyttenhove – M35 – 1ste discus
2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste kogel i

2016 – Maudens Hanne – JUN – 1ste 5-kamp i
2015 – Maudens Hanne – JUN – 1ste 7-kamp o
2015 – Beelaert Annelien – CAD – 3de discus
2015 – Davy Uyttenhove – M35 – 3de w5k
2015 – Maudens Hanne – JUN – 2de 5-kamp i
2014 – Nys Gerald – BEL – 3de kogel o
2014 – Vanderstraeten Phebe – CAD – 3de discus
2014 – Maudens Hanne – SCH – 1ste 5-kamp i
2013 – Maudens Hanne – SCH – 1ste 7-kamp 0
2012 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 6-kamp o

2012 – Nys Gerald – JUN – 3de kogel o
2012 – Nys Gerald – JUN – 3de kogel i
2012 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 5-kamp i
2011 – Nys Gerald – SCH – 2de kogel o
2011 – Nys Gerald – SCH – 3de kogel i
2010 – D’hoker Koen – SEN – 2de 10-kamp o
2010 – Van Hauwermeiren Nele – JUN – 1ste kogel o
2010 – Eeckhout Evelien – BEL – 3de kogel o
2010 – Van Hauwermeiren Nele – JUN – 3de kogel i
2009 – Droessaert Stijn – BEL – 1ste kogel o
2009 – Droessaert Stijn – BEL – 3de discus
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 3de kogel o
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 3de kogel i
2009 – Nys Gerald – CAD – 3de kogel i

.

Vlaamse kampioenschappen:

2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel o
2018 – Maudens Hanne – SEN – 2de 5-kamp i
2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 2de AC kogel i
2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel i
2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel o

2017 – Beelaert Annelien – SCH – 3de discus
2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 3de kogel i
2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste kogel o

2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 2de discus
2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 2de kogel i
2016 – Maudens Hanne – JUN – 1ste 5-kamp i
2015 – Davy Uyttenhove – M35 – 3de discus
2015 – Van der Borght Myrthe – CAD – 2de kogel o
2015 – Maudens Hanne – JUN – 2de 5-kamp i
2014 – Maudens Hanne – SCH – 1ste 7-kamp o
2014 – Mory Niel – CAD – 1ste kogel i

2014 – Maudens Hanne – SCH – 1ste 5-kamp i
2013 – Maudens Hanne – SCH – 2de 7-kamp o
2012 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 6-kamp o
2012 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 5-kamp i
2011 – Maudens Hanne – CAD – 2de 6-kamp o
2011 – Nys Gerald – SCH – 2de kogel o
2011 – Nys Gerald – SCH – 2de kogel i
2010 – Droessaert Stijn- SEN – 2de 10-kamp o
2010 – D’hoker Koen – SEN – 1ste 10-kamp o
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 3de kogel o
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 1ste kogel i
2009 – Nys Gerald – CAD – 2de kogel i

.

Provinciale kampioenschappen:

2018 – De Cremer Hervé – CAD – 1ste 8-kamp o
2018 – Denolf Nina – SCH – 2de 7-kamp o
2018 – De Cremer Arnaud (ASVO) – SCH – 2de kogel o
2018 – De Cremer Arnaud (ASVO) – SCH – 2de discus
2018 – De Lathauwer Andreas – CAD – 3de kogel o
2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel o

2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste discus
2018 – Beelaert Annelien – SCH – 2de discus
2018 – Vanderstraeten Phebe – JUN – 1ste discus
2018 – Maudens Hanne – SEN – 2de kogel o
2018 – Vandewalle Febe (ASVO) – CAD – 1ste discus
2018 – Vandewalle Febe (ASVO) – CAD – 2de kogel o
2018 – Lucas Steven (ASVO) – M45 – 2de kogel i
2018 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel i

2018 – De Cremer Arnaud (ASVO) – SCH – 1ste kogel i
2018 – Vandewalle Febe (ASVO) – CAD – 3de kogel i
2018 – Lucas Lode (ASVO) – JUN – 3de kogel i
2017 – Rubbrecht Lien – SEN – 2de 7-kamp o
2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel o

2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 2de discus
2017 – Beelaert Annelien – SCH – 3de kogel o
2017 – Beelaert Annelien – SCH – 3de discus
2017 – Vanderstraeten Phebe – JUN – 3de kogel o
2017 – Vanderstraeten Phebe – JUN – 3de discus
2017 – Maudens Hanne – SEN – 2de kogel o
2017 – Vereecken Sven – JUN – 3de kogel o
2017 – Van der Borght Myrthe – SCH – 1ste kogel i

2017 – Vereecken Sven – JUN – 2de kogel i
2016 – Rubbrecht Lien – JUN – 3de 7-kamp o
2016 – Rubbrecht Lien – JUN – 1ste 5-kamp o

2016 – Vanderstraeten Phebe – SCH – 3de kogel o
2016 – Vanderstraeten Phebe – SCH – 3de discus
2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste kogel o

2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste discus
2016 – Eeckhout Frederik – SEN – 2de discus
2016 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste kogel i
2016 – Vanderstraeten Phebe – SCH – 3de kogel i
2015 – Davy Uyttenhove – M35 – 2de discus
2015 – Beelaert Annelien – CAD – 1ste discus

2015 – Beelaert Annelien – CAD – 3de kogel o
2015 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste kogel o
2015 – Van der Borght Myrthe – CAD – 2de discus
2015 – Mory Niel – SCH – 3de kogel o
2015 – Mory Niel – SCH – 2de kogel i
2015 – Vereecken Sven – SCH – 3de kogel i
2015 – Nys Inge – SEN – 2de kogel i
2015 – Van der Borght Myrthe – CAD – 1ste kogel i
2015 – Beelaert Annelien – CAD – 2de kogel i
2015 – Heirman Ruben – JUN – 3de kogel i
2014 – Maudens Hanne – SCH – 1ste 5-kamp o
2014 – Rubbrecht Lien – SCH – 2de 7-kamp o
2014 – Mory Niel – CAD – 2de 8-kamp o
2014 – Vanderstraeten Phebe – CAD – 2de discus
2014 – Vanderstraeten Phebe – CAD – 3de kogel o
2014 – Vereecken Sven – SCH – 2de kogel o
2014 – Stockman Bram – JUN – 2de discus
2014 – Mory Niel – CAD – 1ste kogel o
2014 – Mory Niel – CAD – 1ste kogel i

2014 – Vanderstraeten Phebe – CAD – 3de kogel i
2013 – Maudens Hanne – SCH – 1ste 5-kamp o
2013 – Maudens Hanne – SCH – 3de kogel o
2013 – Cools Joke – SCH – 1ste discus
2013 – Stockman Bram – SCH – 2de discus
2013 – Stockman Bram – SCH – 1ste kogel o
2013 – Eeckhout Frederik – SEN – 3de discus
2013 – Mory Niel – CAD – 2de kogel o
2013 – Stalpaert Arno – CAD – 3de kogel o
2013 – Nys Gerald – JUN – 3de kogel o
2013 – Vereecken Sven – CAD – 2de discus
2013 – Mory Niel – CAD – 1ste kogel i
2013 – Vereecken Sven – CAD – 3de kogel i
2013 – Stockman Bram – SCH – 2de kogel i
2013 – Cools Joke – SCH – 3de kogel i
2012 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 6-kamp o
2012 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 5-kamp o
2012 – Cools Joke – CAD – 2de discus
2012 – Eeckhout Frederik – SEN – 2de discus
2012 – Maudens Lore – JUN – 3de kogel i
2012 – Cools Joke – CAD – 2de kogel i
2011 – Maudens Hanne – CAD – 1ste 6-kamp o
2011 – Maudens Hanne – CAD – 1ste kogel o
2011 – Van Lancker Jana – CAD – 2de kogel o
2011 – Van Caelenberghe Kristof – CAD – 3de kogel o
2011 – Nys Gerald – SCH – 1ste kogel o
2011 – Eeckhout Frederik – SEN – 2de discus
2011 – Eeckhout Frederik – SEN – 3de kogel o
2011 – Van Caelenberghe Kristof – CAD – 2de kogel i
2011 – Nys Gerald – SCH – 2de kogel i
2011 – Maudens Lore – SCH – 3de kogel i
2011 – Van Lancker Jana – CAD – 1ste kogel i
2010 – D’hoker Koen – SEN – 1ste 10-kamp o
2010 – D’hoker Koen – SEN – 1ste 5-kamp o
2010 – Droessaert Stijn- SEN – 2de 5-kamp o
2010 – Van Hauwermeiren Nele – JUN – 3de discus
2010 – Van Hauwermeiren Nele – JUN – 2de kogel o
2010 – Eeckhout Evelien – SEN – 3de kogel o
2010 – Nys Gerald – SCH – 3de kogel o
2010 – Eeckhout Frederik – SEN – 1ste discus
2010 – Van Hauwermeiren Nele – JUN – 2de kogel i
2010 – Eeckhout Frederik – SEN – 2de kogel i
2009 – D’hoker Koen – SEN – 2de 10-kamp o
2009 – Eeckhout Evelien – JUN – 3de discus
2009 – Eeckhout Evelien – JUN – 2de kogel o
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 2de discus
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 1ste kogel o
2009 – Nys Gerald – CAD – 3de discus
2009 – Nys Gerald – CAD – 3de kogel o
2009 – Eeckhout Frederik – SEN – 3de discus
2009 – Eeckhout Frederik – SEN – 3de kogel o
2009 – Van Hauwermeiren Nele – SCH – 1ste kogel i
2009 – Eeckhout Evelien – JUN – 1ste kogel i
2009 – Nys Gerald – CAD – 1ste kogel i
2009 – Eeckhout Frederik – SEN – 2de kogel i