Trainingsplanning

vs

Hieronder kan u alle data vinden van de techniek- en conditietrainingen (clubtrainingen) van de FEThrowers. Individuele planningen staan hieronder niet vermeld! Bij twijfel contacteer Filip (filip@fethrowers.be). Controleer ook regelmatig deze pagina voor updates, eventuele wijzigingen zullen hier steeds tijdig weergegeven worden.

Dag Plaats Uur Planning
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zondag
06/05/19
08/05/19
10/05/19
12/05/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
18u30
18u30
18u30
10u
Techniek
Conditie
Techniek
Power
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
13/05/19
15/05/19
17/05/19
18/05/19
19/05/19
19/05/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Sint-Niklaas
Kortrijk
Oordegem
18u30
18u30
18u30
14u
14u
10u
Techniek
Conditie (schema)
Techniek (zelfstandig)
BvV AC ♀
BvV AC ♂
Power (schema)
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zaterdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
20/05/19
22/05/19
24/05/19
25/05/19
25/05/19
26/05/19
26/05/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Götzis
Oordegem
Götzis
Oordegem
18u30
18u30
18u30
?
?
?
10u
Techniek
Conditie
Techniek (zelfstandig)
Meerkamp
FC IFAM
Meerkamp
Power (schema)
Maandag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
27/05/19
29/05/19
30/05/19
31/05/19
01/06/19
02/06/19
02/05/19
Oordegem
Oordegem
Heusden-zolder
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Nieuwpoort
18u30
18u30
?
18u30
?
10u
?
Techniek
Conditie
KvV AC
Techniek
FC Memorial Buyle
Power (schema)
BvV masters
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Vrijdag
Zondag
03/06/19
05/06/19
07/06/19
07/06/19
09/06/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oudenaarde
Oordegem
18u30
18u30
18u30
?
10u
Techniek
Conditie
Techniek
Open Meeting
Power
Maandag
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
10/06/19
10/06/19
12/06/19
14/06/19
15/06/19
16/06/19
16/06/19
/
Eeklo
Oordegem
Oordegem
Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Oordegem
/
?
18u30
18u30
?
?
10u
GEEN TRAINING
Werpersmeeting
Conditie
Techniek (zelfstandig)
BK masters
BK masters
Power
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zondag
17/06/19
19/06/19
21/06/19
23/06/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
18u30
18u30
18u30
10u
Techniek
Conditie
Techniek
Power
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
24/06/19
26/06/19
28/06/19
29/06/19
30/06/19
30/06/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Lebbeke
Oordegem
Sint-Niklaas
18u30
18u30
18u30
?
10u
?
Techniek
Conditie
Techniek (zelfstandig)
BK Jun & Bel
Power (schema)
BK werp5kamp
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zondag
Zondag
01/07/19
03/07/19
05/07/19
07/07/19
07/07/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Ertvelde
18u30
18u30
18u30
10u
?
Techniek
Conditie
Techniek
Power
Prijzenmeeting
Maandag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Vrijdag
Vrijdag
Zondag
08/07/19
10/07/19
11/07/19
12/07/19
12/07/19
12/07/19
14/07/19
Oordegem
Oordegem
Gavle (Zweden)
Gavle (Zweden)
Oordegem
Oudenaarde
Lokeren
18u30
18u30
?
?
18u30
?
?
Techniek
Conditie (schema)
EKu23 7-kamp
EKu23 7-kamp
Techniek (zelfstandig)
Open meeting
Zilveren discus
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zondag
15/07/19
17/07/19
19/07/19
21/07/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
18u30
18u30
18u30
10u
Techniek (zelfstandig)
Conditie
Techniek
Power
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
22/07/19
24/07/19
26/07/19
27/07/19
28/07/19
28/07/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Dilbeek
Dilbeek
Oordegem
18u30
18u30
18u30
?
?
10u
Techniek
Conditie
Techniek
KvV meerkamp
KvV meerkamp
Power
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zondag
29/07/19
31/07/19
02/08/19
04/08/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
18u30
18u30
18u30
10u
Techniek
Conditie
Techniek
Power (schema)
Maandag
Woensdag
Vrijdag
Zondag
05/08/19
07/08/19
09/08/19
11/08/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
18u30
18u30
18u30
10u
Techniek (zelfstandig)
Conditie (schema)
Techniek (zelfstandig)
Power (schema)
Maandag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Zondag
Zondag
12/08/19
14/08/19
15/08/19
16/08/19
17/08/19
18/08/19
18/08/19
18/08/19
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Oordegem
Brugge
Brugge
Merksem
Oordegem
18u30
18u30
?
18u30
?
?
?
10u
Techniek
Conditie
KvV cad/sch
Techniek
BK meerkamp
BK meerkamp
BK masters hamer
Power (schema)